Wat een avontuur, wat een team en wat een prestatie! JO8-1 begon sterk aan het seizoen in de 4e klasse en trok die lijn vol overtuiging door in de 3e klasse. Wedstrijd na wedstrijd lieten deze toppers zien waar voetbal écht om draait: samen aanvallen, samen verdedigen en voor elkaar door het vuur gaan. Niet één speler maakte het verschil, maar het hele team!

Met Quinn, onze eigen Van der Sar, als betrouwbare sluitpost. Lyss, onze Lieke Martens, die met haar acties voor gevaar zorgde. Dane, onze Jaap Stam, die achterin de boel dichttimmerde. Tobie, ook wel Arjen Robben, die met zijn snelheid en acties voor dreiging zorgde. En natuurlijk Quinn, onze Johan Cruijff, die het spelletje met zijn inzicht kleur gaf. James, onze Robin van Persie, altijd op zoek naar dat doelpunt, en Dex, onze Mark van Bommel, die met zijn strijdlust en inzet het team op sleeptouw nam.

Maar bovenal was dit het succes van een écht team. Iedereen heeft zijn steentje bijgedragen, iedereen vocht voor elkaar en iedereen mocht trots zijn op zijn eigen rol in deze prachtige prestatie. Van de eerste tot de laatste minuut, van de 4e tot de 3e klasse: samen werden we steeds sterker!

En gisteren, na het laatste fluitsignaal tegen Dongen, kwam alles eruit. De blijdschap, de trots, de glimlach en het plezier spatten ervan af. Een prachtig moment waarop alle inspanningen, het harde werken en vooral het samen plezier maken werden beloond.

JO8-1 is kampioen! Een prestatie om trots op te zijn, een team om van te genieten en een herinnering om nooit te vergeten.

Want winnen is mooi, maar winnen als team is het allermooiste!

Gefeliciteerd toppers!