De laatste weken beginnen de wedstrijddagen vroeg voor de JO11 van Blauw-Wit '81. Voorlopig werkt dat niet tegen ze en stappen ze steeds met de winst het veld af. Ook zaterdag 8 november wordt er om 07.30 uur al verzameld op de parkeerplaats bij Blauw-Wit. Om vervolgens in een heerlijk najaarszonnetje om 08.30 uur af te trappen op het veld van voetbalvereniging Rijen.

Keeper Senn wordt meteen aan het werk gezet door gerommel voor de goal. Maar gelukkig weet Rijen de score niet te openen. Dan is het de beurt aan Blauw-Wit om in de aanval te gaan. Schoten van Lotte belanden op de keeper en in het zijnet. Niet veel later is het raak: Lotte onderschept de bal en geeft voor op Xavier. Die weet de 0-1 binnen te schieten.

Onze jongens en meiden willen meer. Sev geeft de bal voor op Liz, maar helaas ziet zij haar schot over gaan. Rijen probeert zeker wat terug te doen, maar zij zien hun schot naast gaan en bij een volgende Rijense aanval komt Senn goed zijn goal uit. Zijn uittrap die volgt, belandt bij Liz en zij weet er wel raad mee: 0-2.

Blauw-Wit zit er lekker in. Dat resulteert in nog twee doelpunten voor Lotte. En zo eindigen we het eerste kwart met een 0-4 voorsprong voor de Blauw-Witters. Je zou denken dat er geen vuiltje aan de lucht is. Maar door miscommunicatie achterin weet Rijen aan het begin van het tweede kwart de 1-4 binnen te schieten. Het spel gaat op en neer, maar aan beide kanten zijn er geen echte kansen. Het lijkt zelfs of onze jongens en meiden niet helemaal wakker meer zijn. Uit het niets zien we dan een mooie aanval van Blauw-Wit. Ivar geeft voor op Guus, die mee op is gekomen, maar zijn voet is net een paar centimeter te kort. Vervolgens zien we nog een schot van Sev. Het scoren lukt even niet voor Blauw-Wit. Wel bij onze tegenstander. Er is een hoop gerommel voor onze goal en er volgt een penalty voor Rijen. Hierdoor gaan we met 2-4 de rust in.

Mooie aanvallen

In het derde kwart blijft het spel wat op en neer gaan. Een uittrap van Senn komt uiteindelijk bij Ivar terecht. Hij gaat op weg naar de goal en rond keurig af: 2-5. Dan gaan Liz en Lotte samen naar voren. Helaas lukt het ze niet om, na een mooie aanval, de bal binnen te tikken. Blauw-Wit blijft in de aanval. Xavier ziet kans om te schieten maar het is de keeper van Rijen die redt. Hetzelfde doet hij op het schot van Liz. Dan moet onze verdediging weer aan het werk. Zij weten ternauwernood het schot van Rijen te voorkomen. Blauw-Wit komt er weer uit, maar weet de aanval niet goed uit te spelen. Mede door de uitstekende keeper van Rijen die goed uit zijn goal komt.

We zien wel meer goede aanvallen maar de bal gaat er niet in. Aan de andere kant weet Senn een aantal keer goed redding te brengen. En zorgt hij er samen met Guus, Jorg en Thiez voor dat Rijen niet tot scoren komt.

In het laatste kwart beginnen we met een aanval van Blauw-Wit. Het schot van Ivar belandt op de keeper en vervolgens voor de voeten van Xavier: 2-6.

Er zijn echt genoeg kansen voor Blauw-Wit, maar de keeper van Rijen blijkt een echte sta-in-de-weg. Achterin bij Blauw-Wit zijn het nu Luuk, Thiez en Sev die het dicht weten te houden. Alleen weet Rijen nog wel een keer uit te breken en te scoren: 3-6. Dit is ook de eindstand.

We zagen vandaag af en toe mooie aanvallen en vooral veel gemiste kansen. Maar de drie punten gaan mee terug naar De Moer.

Volgende week staat de thuiswedstrijd tegen SV Reeshof op het programma. En die start gelukkig gewoon om 09.45 uur!