Afgelopen weekend stond voor Berkdijk JO11 de spannende wedstrijd tegen Baardwijk JO11 op het programma. Voor veel spelers was het extra bijzonder: zij speelden namelijk voor het eerst op een half veld.
Door Joey de Bell
Vanaf het eerste fluitsignaal liet Berkdijk zien dat ze er zin in hadden. Al snel wist Sjoerd de score te openen: 1-0. Niet veel later zorgde Glenn met een mooi doelpunt voor de 2-0 voorsprong. De tegenstander probeerde wel tegen te drukken, maar Berkdijk hield de controle. Liva liet zien dat zij in de vakantie niet stil heeft gezeten en door hard te knokken bewees ze haar team bij menige aanval een grote dienst. Ook Lise, de andere dame op het veld stond haar mannetje en liet zien dat zij al een jaar ervaring had op een groter veld. Lenny, Joep en Jax combineerden er op het middenveld prachtig op los waardoor het voor de tegenstander vaak een enorme klus was de bal te veroveren.
In de tweede helft zette Thomas de 3-0 op het scorebord. Het leek een veilige marge, maar Baardwijk gaf zich niet zomaar gewonnen. Met twee treffers wisten ze terug te komen tot 3-2. De spanning was even helemaal terug in de wedstrijd.
De superspits Cayden vloog bij lange ballen vliegensvlug richting goal maar miste helaas soms net de scherpte om zijn doelpuntje mee te pikken.
Gelukkig hield Berkdijk stand. Keeper Daan pakte een aantal knappe reddingen en in de verdediging stonden Jayden en Tygo als een muur: er kwam bijna geen bal meer doorheen.
Na het laatste fluitsignaal kon Berkdijk opgelucht ademhalen en genieten van een welverdiende overwinning. Een mooie, sportieve wedstrijd en een goede ervaring op het half veld!
Eindstand: Berkdijk JO11 – Baardwijk JO11: 3-2