Sinds deze maand heeft Happen en Trappen een nieuwe route: “Van Witte Nete naar Kempens Groendomein”. Deze fietstocht van 50 kilometer neemt je mee door Retie, Arendonk, Kasterlee en Dessel, en combineert mooie natuur met lekker eten onderweg.
Het concept blijft eenvoudig: je fietst een vaste route en stopt onderweg op verschillende plekken voor een gang van het menu. Je start in Retie met koffie en gebak bij Bistro Tilo. Daarna volgen een voorgerecht bij ’t Zoet Pateeke in Arendonk en een soep bij Den Triptiek, opnieuw in Retie. Voor het hoofdgerecht ga je langs bij Keeses Molen Drinks & Grill in Kasterlee, en afsluiten doe je met een dessert bij Café PleXat in Dessel.
Onderweg fiets je door typische Kempense landschappen. Denk aan de rustige vallei van de Witte Nete, de bossen en vijvers van het Prinsenpark, het natuurgebied Tikkebroeken en de glooiende Kempense Heuvelrug. Ideaal om even te ontsnappen aan de drukte en te genieten van wat de streek te bieden heeft.
Meer info en reserveren kan via www.happenentrappen.nl.
