Zet je loopschoenen maar klaar, want de Desselse Sportraad organiseert in samenwerking met de afdeling Vrije Tijd opnieuw de Desselse Foorloop. Met ondertussen al 16 edities op de teller is het evenement uitgegroeid tot een vaste waarde in Dessel. Ook dit jaar staan naast de klassieke Foorloop opnieuw een Kidsrun en een G-loop op het programma, zodat jong en oud kunnen deelnemen.
Het loopevenement vindt plaats op pinkstermaandag 25 mei. De start en aankomst bevinden zich op de Turnhoutsebaan, ter hoogte van de Sint-Niklaaskerk. Deelnemers kunnen zich inschrijven en gebruikmaken van de douches en kleedkamers in GBS De Kangoeroe (ingang via de Gildestraat). De kinderen en G-sporters beginnen aan het sportieve gebeuren om 14.30 uur, een uurtje later is het de beurt aan de lopers die in de Foorloop 5 of 10 kilometer zullen afleggen. Deelnemers betalen 5 euro, voor kinderen en G-sporters is het slechts 2 euro. Samen met de kermis belooft het opnieuw een sportieve en gezellige dag te worden voor deelnemers en supporters. Want iedereen is welkom om mee te lopen of te komen aanmoedigen.
Verkeersinformatie
Om de kermis en dus ook de Foorloop veilig te laten verlopen, wordt de Turnhoutsebaan afgesloten van zaterdagmiddag 23 mei tot maandag 25 mei om 23 uur tussen de Hofstraat en de Hannekestraat. Er wordt een omleiding voorzien via de Broekstraat, Kattenberg en Bleekstraat. Verkeer richting Witgoor wordt omgeleid via de Lukasstraat. De organisatie vraagt begrip voor deze tijdelijke verkeersmaatregelen en raadt aan om de signalisatie ter plaatse te volgen.
